Tepelné čerpadlo NIBE SPLIT

Tepelné čerpadlo NIBE SPLIT s plynulou regulací výkonu

 

 

 

 

 

Nabízíme Vám řadu kombinací tepelných čerpadel NIBE SPLIT vhodných, jak pro novostavby, tak i pro rekonstruované objekty. Velké množství kombinací vyhoví požadavkům na vytápění, chlazení a ohřev teplé vody u většiny rodinných domů a zajistí nadstandardní tepelný komfort. 

NIBE SPLIT je sestava, která vždy obsahuje venkovní jednotku AMS 10 a volitelně buď vnitřní jednotku "vše v jednom" nebo může být instalace postavena ze samostatných součástí řízených regulátorem NIBE SMO. Samozřejmostí je možnost doplnit systém volitelným příslušenstvím např. ohřevem bazénu, několika samostatnými topnými okruhy, prostorovým terminálem apod. Každá kombinace je navržena tak, aby bylo dosaženo optimálního výkonu a topného faktoru COP pro vytápění a výrobu teplé vody.

Vývoj systému NIBE SPLIT je založen na dlouholetých zkušenostech v oboru tepelných čerpadel a ohřevu teplé vody v náročném severském klimatu.

Tepelná čerpadla NIBE SPLIT splňují kriteria testu EHPA.

NIBE SPLIT 8 SET 1

Tepelné čerpadlo NIBE SPLIT 8 - set 1

NIBE SPLIT 8 - set 1

Set je vhodný pro menší domy s běžnými požadavky na vydatnost teplé vody. Pro domy s tepelnými ztrátami 3 - 7 kW.  Vnitřní jednotka má vestavěný elektrokotel až 9 kW a průtokový ohřívač vody 180 litrů.

NIBE SPLIT 8 SET 1 obsahuje vnitřní jednotku HK 200 S, řídící jednotku NIBE SMO 20 a venkovní jednotku NIBE AMS 10-8 o výkonu až 8 kW.

 

NIBE SPLIT 8 SET 2

Tepelné čerpadlo NIBE SPLIT 12 set 2

NIBE SPLIT 8 - set 2

Set je vhodný pro menší domy s běžnými požadavky na vydatnost teplé vody a požadavkem na řízení dalšího příslušenství. Pro domy s tepelnými ztrátami 3 - 7 kW. Vnitřní jednotka má vestavěný elektrokotel až 9 kW a průtokový ohřívač vody 180 litrů.

NIBE SPLIT 8 SET 2 obsahuje vnitřní jednotku HK 200 S, řídící jednotku NIBE SMO 40 a venkovní jednotku NIBE AMS 10-8 o výkonu až 8 kW.

 

NIBE SPLIT 8 SET 3

Tepelné čerpadlo NIBE SPLIT 8 - set 1

NIBE SPLIT 12 - set 3

Set je vhodný pro menší domy s běžnými požadavky na vydatnost teplé vody. Pro domy s tepelnými ztrátami 5 - 10 kW.  Vnitřní jednotka má vestavěný elektrokotel až 9 kW a průtokový ohřívač vody 180 litrů.

NIBE SPLIT 12 SET 3 obsahuje vnitřní jednotku HK 200 S, řídící jednotku NIBE SMO 20 a venkovní jednotku NIBE AMS 10-12 o výkonu až 12 kW.

 

NIBE SPLIT 12 SET 4

Tepelné čerpadlo NIBE SPLIT 12 set 2

Set je vhodný pro menší domy s běžnými požadavky na vydatnost teplé vody a požadavkem na řízení dalšího příslušenství. Pro domy s tepelnými ztrátami 5 - 10 kW. Vnitřní jednotka má vestavěný elektrokotel až 9 kW a průtokový ohřívač vody 180 litrů.

NIBE SPLIT 12 SET 4 obsahuje vnitřní jednotku HK 200 S, řídící jednotku NIBE SMO 40 a venkovní jednotku NIBE AMS 10-12 o výkonu až 12 kW.

 

 

Základní informace

Když chcete tak topíte, když nechcete, pak chladíte.

Tepelné čerpadlo NIBE SPLIT systému vzduch-voda s plynulou regulací výkonu, Vám zajistí vytápění, ohřev teplé vody, ohřev bazénu a aktivní chlazení. NIBE SPLIT využívá venkovní vzduch, a proto není nutné zřizovat vrty nebo plošné zemní kolektory. Je konstruováno pro systémy teplovodního vytápění.

 

Ke stažení

Tepelná čerpadla NIBE
Tepelná čerpadla NIBE
NIBE - značka kvality
Tepelná čerpadla NIBE
Partner našeho webu
Partner webu - TRX Baterie
Najdete nás na Facebooku