Tepelné čerpadlo NIBE SPLIT s plynulou regulací výkonu

Tepelné čerpadlo NIBE SPLIT s plynulou regulací výkonu

Systém NIBE ™ SPLIT

Nabízíme Vám řadu tepelných čerpadel NIBE SPLIT vhodných, jak pro novostavby, tak i pro rekonstruované objekty. Velké množství kombinací venkovních a vnitřních jednotek vyhoví požadavkům na vytápění, chlazení a ohřev teplé vody u většiny rodinných domů a zajistí nadstandardní tepelný komfort.

Venkovní jednotka NIBE SPLIT - NIBE AMS 10 má výkon 8, 12 nebo 16 kW. Vnitřní instalace může být bez ohřevu TUV nebo s vestavěným ohřevem TUV. Každá kombinace je navržena tak, aby bylo dosaženo optimálního výkonu a topného faktoru COP pro vytápění a výrobu teplé vody. Venkovní jednotku o výkonu 8 a 12 kW lze kombinovat s vnitřní jednotkou NIBE ACVM 270, která obsahuje vestavěný ohřev TUV, regulátor, elektrokotel, oběhové čerpadlo.... jedná se o sestavy NIBE SPLIT 8 set 1 a NIBE SPLIT 12 set 2.

Venkovní jednotky NIBE SPLIT lze také propojit s hydroboxy HBS05-12 a HBS05-16. Hydroboxy HBS05 umožní připojit venkovní jednotky NIBE SPLIT k systémovým jednotkám NIBE VVM nebo řídit sestavy regulátory SMO20/40. Lze tak vytvořit velké množství kombinací, které vyhoví většině požadavků na vytápění, ohřev TUV, ohřev bazénu a chlazení. V kombinaci se systémovými jednotkami NIBE VVM nebo regulátory NIBE SMO je možné s tepelnými čerpadly NIBE SPLIT komunikovat přes Internet a využít NIBE UPLINK.

Vývoj systému NIBE SPLIT je založen na dlouholetých zkušenostech v oboru tepelných čerpadel a ohřevu teplé vody v náročném severském klimatu.

NIBE SPLIT splňuje kriteria testu EHPA a vyhovuje podmínkám dotačních programů.

 

NIBE SPLIT 8 SET 1

NIBE SPLIT 8 - set 1

Set je vhodný pro velmi dobře izolované domy se standardními požadavky na objem teplé vody.

NIBE SPLIT 8 SET 1 obsahuje vnitřní jednotku NIBE ACVM 270 a venkovní jednotku NIBE AMS 10-8 o výkonu až 8 kW

 

NIBE SPLIT 12 SET 2

NIBE SPLIT 12 - set 2

Set je vhodný pro standardní domy s běžnými požadavky na objem teplé vody.

NIBE SPLIT 12 SET 2 obsahuje vnitřní jednotku NIBE ACVM 270 a venkovní jednotku NIBE AMS 10-12 o výkonu až 12 kW.

 

   

 

 

Základní informace

Když chcete tak topíte, když nechcete, pak chladíte.

Tepelné čerpadlo NIBE SPLIT systému vzduch-voda s plynulou regulací výkonu, Vám zajistí vytápění, ohřev teplé vody, ohřev bazénu a aktivní chlazení. NIBE SPLIT využívá venkovní vzduch, a proto není nutné zřizovat vrty nebo plošné zemní kolektory. Je konstruováno pro systémy teplovodního vytápění.

Ke stažení

Další produkty ze skupiny Tepelná čerpadla vzduch-voda