Tepelná čerpadla země-voda

 

Topný faktor SCOP až 5,5

(u NIBE F1255/F1155)

Tepelná čerpadla země voda od společnosti NIBE vám ušetří až 80% energie na vytápění.

Společnost NIBE, díky více než třicetiletým zkušenostem ve vývoji a výrobě tepelných čerpadel, je v současnosti výrobcem nejúspornějších tepelných čerpadel systému země-voda a voda-voda. Tento fakt je potvrzen švédskou státní zkušebnou, která naměřené údaje potvrdila certifikátem. Tepelné čerpadlo NIBE F1245-10 je vítězem testu tepelných čerpadel na švédském trhu.

Společnost NIBE vyrábí 15 různých typů tepelných čerpadel země-voda s výkonem od 5 kW do 60 kW. Jejich seřazením do kaskády můžeme získat výkon až 600 kW.

Zcela unikátním segmentem systému země-voda, voda-voda jsou NIBE F1155 a NIBE F1255 s plynulou regulací výkonu tepelného čerpadla a funkcí vzdálené kontroly UPLINK. Tento revoluční produkt je tím nejlepším, co je nabízeno na trhu.

Při použití těchto čerpadel je možné spotřebu tepelné energie pro vytápění a ohřev teplé vody ve srovnání s klasickými systémy na fosilní paliva snížit až o 80%. Nejoblíbenějšími modely jsou tepelná čerpadla řady NIBE F1145 a NIBE F1245.

Tepelné čerpadlo země-voda realizujeme včetně plošného nebo vrtaného kolektoru tzv. na klíč. V případě zájmu zajistíme i legislativní povolení vrtu včetně hydrogeologického posudku.

Tepelná čerpadla NIBE systému země-voda nebo voda-voda jsou uživatelsky jednoduché, mají nadčasový design a díky vzálené správě přes NIBE Uplink je můžete ovládat a kontrolovat přes internet nebo pomocí svého mobilního telefonu, kdekoliv se nachazíte. Jsou mimořádně účinné, neuvěřitelně tichá a mají záruku na kompresor 10 let. (kromě NIBE F1345)

 

Tepelná čerpadla NIBE
Tepelná čerpadla NIBE
NIBE - značka kvality
Tepelná čerpadla NIBE
Partner našeho webu
Partner webu - TRX Baterie
Najdete nás na Facebooku