Tepelná čerpadla vzduch-voda

 

 

Tepelné čerpadlo vzduch - voda od NIBE vám pomůže, díky vysoce efektivní funkci, až do venkovní teploty –25°C snížit spotřebu energie pro vytápění, ohřev teplé vody a ohřev bazénu ve srovnání s běžnými topnými systémy až o 75%.

Oblasti využití

Tepelné čerpadlo vzduch-voda volíme v případě, kdy není možné na pozemku vrtat hlubinný vrt nebo budovat zemní kolektory. Tento typ tepelného čerpadla využívá pro vytápění domu teplo obsažené ve venkovním vzduchu.

Při monoenergeitickém provozu (kombinace tepelného čerpadla vzduch-voda a elektrického topného tělesa) je tepelné čerpadlo schopné pokrýt většinu požadavků na vytápění a topné těleso se zapíná pouze během špiček, při velmi nízkých teplotách.

Námi nabízená vzduchová tepelná čerpadla

Tepelné čerpadlo vzduch - voda NIBE využívá energii obsaženou ve venkovním vzduchu. Proto není třeba budovat plošné zemní kolektory ani hlubinné vrty.

V porovnání s jinými tepelnými čerpadly systému vzduch-voda dosahují tepelná čerpadla NIBE díky použitým SCROLL kompresorům a nejmodernějším technologiím mnohem vyšší účinnosti a vyšších úspor.

Tepelné čerpadlo NIBE SPLIT je osvědčeným modelem vzduchového tepelného čerpadla NIBE. Vyznačuje se plynulou regulací výkonu, možností chlazení a minimálními nároky na instalační prostor. NIBE SPLIT nabízíme ve výkonu 8, 12 a 16 kW.

Tepelné čerpadlo NIBE F2040 je nejprodávanějším vzduchovým tepelným čerpadlem NIBE. Vyznačuje se vysokou spolehlivostí a jednoduchou instalací. Stejně jako model NIBE SPLIT, i NIBE F2040 dokáže v letním období chladit. Vyrábí se ve výkonech 8, 12 a 16 kW.

NIBE F2300 je velmi výkonné a úsporné tepelné čerpadlo systému vzduch-voda, které se vyznačuje velmi nízkou hladinou hluku. Tepelné čerpadlo NIBE F2300 se vyrábí ve výkonu 14 a 20 kW a díky vysoké výstupní teplotě i při nízkých teplotách je velmi vhodné i pro starší otopné systémy, které fungují na vyšší teplotu.

NIBE F2030 je velmi tiché tepelné čerpadlo a je navrženo pro fungování do velmi nízkých teplot. I při venkovní teplotě -25°C dokáže přímo kompresorem ohřát vodu až na 63°C. Tepelné čerpadlo NIBE F2030 se vyrábí ve výkonech 7 a 9 kW a je primárně určeno pro standartní domy.

NIBE F2120 je nejúspornější vzduchové tepelné čerpadlo na trhu. Tepelné čerpadlo NIBE F2120 se vyznačuje nejen úsporným, ale i tichým provozem až do velmi nízkých venkovních teplot. Opět i při venkovní teplotě -25°C dokáže přímo kompresorem ohřát vodu až na 63°C, k tomu má proměnný výkon a umožňuje chladit. Tepelné čerpadlo NIBE F2120 se vyrábí ve variantách NIBE F2120-8, 12, 16 a 20.

 

Tepelná čerpadla NIBE
Tepelná čerpadla NIBE
NIBE - značka kvality
Tepelná čerpadla NIBE
Partner našeho webu
Partner webu - TRX Baterie
Najdete nás na Facebooku