Akumulační nádrže

 

 

Pro kombinaci s tepelnými čerpadly NIBE doporučujeme instalovat akumulační nádrže UKV, NAD, NADO nebo TOPSOLAR, aby byl zajištěn dostatek vody v systému a zabránilo se zbytečným startům tepelného čerpadla. Akumulační nádrže jsou určené pro kombinaci s tepelnými čerpadly. Jsou to výborně izolované ocelové nádrže. Vhodně instalovaná akumulační nádrž v kombinaci s tepelným čerpadlem zajistí plynulý a bezproblémový provoz celého zdroje a sníží počet startů kompresoru tepelného čerpadla, čímž prodlouží jeho životnost. Akumulační nádrže UKV se dodávají ve velikostech UKV 300 a UKV 500, kde značení udává objem vody v litrech a je možné je použít i pro chlazení.

Pro instalace s tepelnými čerpadly jsou v naší nabídce také akumulační nádrže z výroby Družstevních závodů Dražice nebo firmy TOPSOLAR.

Jedná se například o následující typy:

NAD 100 – ocelová nádrž o objemu 100 litrů s polyuretanovou izolací vhodná i na chlazení, volitelně závěsná montáž

NAD 250 – ocelová nádrž o objemu 250 litrů s polyuretanovou izolací vhodná i na chlazení.

NADO 500/300 – je ocelová nádrž o objemu 200 litrů topné vody s vnitřním zásobníkem o objemu 300 litrů teplé užitkové vody.

NADO 750/250 – je ocelová nádrž o objemu 491 litrů topné vody s vnitřním zásobníkem 255 litrů teplé užitkové vody. Nádrž je vybavena titanovou anodou.

Kvalitní dvouvrstvý smalt a izolace zajišťují dlouhou životnost a dobré izolační vlastnosti nádrží NADO.

V nabídce máme akumulační nádrže o objemu od 40 do 2000 litrů... pro bližší informace nás kontaktujte.

 

 

 

Tepelná čerpadla NIBE
Tepelná čerpadla NIBE
NIBE - značka kvality
Tepelná čerpadla NIBE
Partner našeho webu
Partner webu - TRX Baterie
Najdete nás na Facebooku