Showroom

Nová řada NIBE „S“ funkční v našem showroomu!

Zaujala Vás nová řada tepelných čerpadel a příslušenství NIBE „S“? Nejen s ní se můžete seznámit v našem showroomu tepelných čerpadel v Brně-Bystrci.

Vnitřní systémovou jednotku NIBE VVM S320 máme nainstalovanou v kombinaci s tepelným čerpadlem NIBE F2040-6. Sestava se vyznačuje velmi tichým a úsporným provozem (celoroční topný faktor SCOP je 4,8) a je vhodná pro nízkoenergetické nebo pasivní domy. Systémová jednotka NIBE VVM S320 má mnoho nových a chytrých funkcí, včetně bezdrátové konektivity. Předvedeme Vám i ovládání tepelného čerpadla pomocí aplikace myUplink.

Mimo nové řady NIBE „S“ uvidíte v showroomu i funkční vzduchové tepelné čerpadlo NIBE S2125 s vnitřní systémovou jednotkou NIBE VVM 320, případně zemní tepelné čerpadlo NIBE F1245. Vystavená máme i další tepelná čerpadla - například novinku NIBE F2050, sestavu NIBE Split 6 s vnitřní jednotkou LUCIE Split, která se vyznačuje výborným poměrem cena/návratnost, české tepelné čerpadlo ACOND PRO N a další vnitřní jednotky, regulace a příslušenství.

V případě zájmu o návštěvu showroomu nás nejprve kontaktujte na telefonu: 608720720 a domluvte si termín. Často pracujeme v terénu, jsme u zákazníků, případně již v showroomu probíhá prezentace a neměl by se Vám kdo věnovat.

Máte-li zájem o další informace nebo nabídku tepelných čerpadel a příslušenství NIBE nebo NIBE „S“, neváhejte nás kontaktovat na www.nizkenaklady.cz/kontakty

 

Na nedalekém rodinném domě Vám také můžeme v reálném provozu prezentovat vzduchové tepelné čerpadlo NIBE F2120-12, které je v provozu již mnoho let. Ujistíte se zde o stále tichém provozu a oceníte robustní provedení, které je předpokladem další dlouhodobé životnosti.

 

    

Tepelná čerpadla NIBE
Tepelná čerpadla NIBE
NIBE - značka kvality
Tepelná čerpadla NIBE
Partner našeho webu
Partner webu - TRX Baterie
Najdete nás na Facebooku