Tepelná čerpadla země-voda

 

Topný faktor SCOP až 6,22

(u NIBE S1256/S1156)

Tepelná čerpadla země voda od společnosti NIBE vám ušetří až 80% energie na vytápění.

Společnost NIBE, díky více než třicetiletým zkušenostem ve vývoji a výrobě tepelných čerpadel, je v současnosti výrobcem nejúspornějších tepelných čerpadel systému země-voda a voda-voda. 

Společnost NIBE vyrábí desítky různých typů tepelných čerpadel země-voda s výkonem od 1,5 kW do 60 kW. Jejich seřazením do kaskády můžeme získat výkon až 600 kW.

Zcela unikátním modelem systému země-voda, voda-voda jsou NIBE S1156 a NIBE S1256 s plynulou regulací výkonu tepelného čerpadla, celoročním topným faktorem vyšším než 6, novým ekologickým chladivem R454B a funkcí vzdálené kontroly MYUPLINK. Tento revoluční produkt je tím nejlepším, co je nabízeno na trhu. Při použití těchto čerpadel je možné spotřebu tepelné energie pro vytápění a ohřev teplé vody ve srovnání s klasickými systémy na fosilní paliva snížit až o 80%.

Nejoblíbenějšími modely jsou tepelná čerpadla řady NIBE F1145 a NIBE F1245, pro nízkoenergetické domy s malou tepelnou ztrátou jsou určená tepelná čerpadla NIBE F1153 a NIBE F1253.

Tepelné čerpadlo země-voda realizujeme včetně plošného nebo vrtaného kolektoru tzv. na klíč. V případě zájmu zajistíme i legislativní povolení vrtu včetně hydrogeologického posudku.

Tepelná čerpadla NIBE systému země-voda nebo voda-voda jsou uživatelsky jednoduchá, mají nadčasový design a díky vzdálené správě přes NIBE MyUplink je můžete ovládat a kontrolovat přes internet nebo pomocí svého mobilního telefonu. Jsou mimořádně účinná, velmi tichá a mají záruku na kompresor 10 let. (kromě NIBE F1345, kde je za příplatek)

 

Tepelná čerpadla NIBE
Tepelná čerpadla NIBE
NIBE - značka kvality
Tepelná čerpadla NIBE
Partner našeho webu
Partner webu - TRX Baterie
Najdete nás na Facebooku