Showroom Brno

Nová řada NIBE „S“ funkční v našem showroomu!

Zaujala Vás nová řada tepelných čerpadel a příslušenství NIBE „S“? Můžete se s ní seznámit v našem showroomu v Brně-Bystrci.

Vnitřní systémovou jednotku NIBE VVM S320 máme nainstalovanou v kombinaci s tepelným čerpadlem NIBE F2040-6. Sestava se vyznačuje velmi tichým a úsporným provozem (celoroční topný faktor SCOP je 4,8) a je vhodná pro nízkoenergetické nebo pasivní domy. Systémová jednotka NIBE VVM S320 má mnoho nových a chytrých funkcí, včetně bezdrátové konektivity. Předvedeme Vám i ovládání tepelného čerpadla pomocí nové aplikace myUplink.

Mimo nové řady NIBE „S“ uvidíte v showroomu i funkční vzduchové tepelné čerpadlo NIBE F2120 s vnitřní systémovou jednotkou NIBE VVM 320, ventilační tepelné čerpadlo NIBE F135 a zemní tepelné čerpadlo NIBE F1245. Vystavená máme i další tepelná čerpadla NIBE F2040-8, NIBE Split 8 a 12, ventilační tepelné čerpadlo NIBE F750 a další vnitřní jednotky a regulace NIBE.

V případě zájmu o návštěvu showroomu nás nejprve telefonicky kontaktujte na čísle 608720720 a domluvte si termín, často pracujeme v terénu a neměl by se Vám kdo věnovat.

Máte-li zájem o další informace nebo nabídku tepelných čerpadel a příslušenství NIBE nebo NIBE „S“, neváhejte nás kontaktovat na www.nizkenaklady.cz/kontakty

 

Na nedalekém rodinném domě Vám také můžeme v reálném provozu prezentovat vzduchové tepelné čerpadlo NIBE F2120-12, které je v provozu již několik let. Ujistíte se zde o stále tichém provozu a oceníte robustní provedení, které je předpokladem dlouhodobé životnosti.

 

    

Tepelná čerpadla NIBE
Tepelná čerpadla NIBE
NIBE - značka kvality
Tepelná čerpadla NIBE
Partner našeho webu
Partner webu - TRX Baterie
Najdete nás na Facebooku