Showroom Brno

Představujeme Vám nová tepelná čerpadla NIBE v našem firemním showroomu.

Nově instalované a funkční je tepelné čerpadlo vzduch-voda NIBE F2040-6 v kombinaci s vnitřní jednotkou NIBE VVM 320. Tato sestava je ideální pro novostavby s tepelnou ztrátou od 2 do 6 kW, kde zajistí nejen vytápění, ale i chlazení a ohřev teplé vody. Celoroční topný faktor SCOP této sestavy je 4,8 a vyznačuje se nejen úsporným, ale také tichým provozem. Tato sestava je u nás v showroomu kombinována s ventilačním tepelným čerpadlem NIBE F135. To zajišťuje větrání domu a zpětnou rekuperaci tepla.

Jako další si u nás můžete prohlédnout plně funkční tepelné čerpadlo země-voda NIBE F1245-6, které je opět velmi tiché a úsporné a dlouhodobě patří mezi ty nejúspěšnější modely na trhu.

Vystavená máme i ventilační tepelné čerpadlo NIBE F750 a sestavu vzduchového tepelného čerpadla NIBE SPLIT 12 (AMS 10-12). K dispozici je ukázka rekuperace NIBE ERS 10-400, která se ovládá regulací tepelného čerpadla.

Na nedalekém rodinném domě Vám můžeme v reálném provozu prezentovat i v současné době nejúspornější vzduchové tepelné čerpadlo NIBE F2120-12, u kterého se ujistíte, že je opravdu tiché, a má robustní provedení, což je předpokladem dlouhodobé životnosti.

 

Tepelná čerpadla NIBE
Tepelná čerpadla NIBE
NIBE - značka kvality
Tepelná čerpadla NIBE
Partner našeho webu
Partner webu - TRX Baterie
Najdete nás na Facebooku